Tootegrupid
intercept tabs.jpg Zoom

Oksüdeerimise ja tuhmumise vastased lehed (100tk)

Tootekood: B100
Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
14,40 €
Kogus: - +
   - või -   

Intercepti tuhmumisvastased ribad 2,5 cm x 2,5 cm on täiesti ohutu ja ökonoomne viis kaitsta hõbedat, kulda ja muid ehteid ja elektroonikas kasutatavaid metalle tuhmumise ja korrosiooni eest veo ja ladustamise ajal, ilma kriimustamata. Need ei kahjusta ühtegi metalli ega vääriskivi isegi otseses kokkupuutes (sh opaalid, smaragdid, merevaik ja pärlid). Sisestage Anti Tarnish Strips lihtsalt ehtekarpidesse, kotikestesse või zip-lock-kottidesse ja laske neil tööd teha! Static Intercept® tuhmumisvastased ribad on ka antistaatilised, pakkudes kaitset ESD (elektrostaatilise laengu) eest, mistõttu sobivad need ideaalselt elektroonika kaitsmiseks!

Static Intercept® tuhmumisvastased ribad on 1" x 1" tolli suurused tükid, mis on AT&T/Lucent Technologies'i poolt leiutatud ja patenteeritud revolutsiooniline läbimurdeline tehnoloogia korrosiooni- ja tuhmumisvastaste rakenduste jaoks. Intercept reageerib ebameeldivat tuhmumist põhjustavate gaasidega ja neutraliseerib need püsivalt. Säilitage oma ehteid, hõbedat ja muid väärismetalle ning mälestusesemeid (metallist ja mittemetallist) kuivas pakendis. Veenduge, et säilitatavad esemed on puhtad ja asetage need koos Static Intercept® ribaga pakendisse.

Pange tähele, et ainult füüsiline või keemiline puhastamine võib eemaldada juba alanud tuhmumise ja oksüdeerumise. Intercept tuhmumisvastased ribad peaksid kaitsma teie väärisesemeid kuni 12+ kuud pideva kasutamise korral, sõltuvalt sellest, kui hästi on pakend suletud. 

Kokku sobivad tooted

Anti Tarnish - UUS TRANSLUCENT Corrosion Intercept® 7,5 cm x 5,0 cm anti-tarnish zip-lock kotid

Ideaalne väiksemate esemete jaoks, mis vajavad taskukohast pikaajalist säilitamislahendust ehk mistahes toote jaoks, mis võib tuhmuda. Meie uusim Corrosion Intercept kott takistab tuhmumist,  läbipaistev kile koti mõlemal küljel, mis võimaldab eseme vaatamist. Kaitseb esemeid tuhmumise eest kuni 3 aastat.

Corrosion Intercept® on revolutsiooniline tehnoloogiline edusamm, mis seob tahkeid reaktiivseid materjale (seotud vaseosakesi) polümeermaatriksi. See maatriks reageerib seejärel kõigi söövitavate gaasidega, mis püüavad kilest läbi tungida või sellega kokku puutuda, ja neutraliseerib need. Need aktiivsed korrosioonikohad on loonud piinarikka tee korrosiivsetele gaasidele, mis püüavad läbi plastiku rännata. Corrosion Intercept pakub tõhusat tuhmumiskaitset hõbedale, kullale, messingule, vasele, pronksile ja raudmetallidele. Inertne materjal ei gaaseeru (ei eralda söepõhiseid gaase) nagu söepõhised tooted, ei ole mürgine, ei ole abrasiivne, ei sõltu temperatuurist ega niiskusest ning sellel on sisseehitatud küllastusindikaator. Kui vase värvus hakkab muutuma halliks või mustaks, on aeg kott välja vahetada. Seda kasutavad edukalt suured ehtetootjad ja jaemüüjad, NASA, The British Royal Mint ja paljud teised ettevõtted kogu maailmas.

 

 

 

 

 

Tootekood: B3001 ,   Laoseis: Laos
4,20 €

Anti Tarnish - UUS TRANSLUCENT Corrosion Intercept® 5cm x 5cm anti-tarnish zip-lock kotid

Ideaalne väiksemate esemete jaoks, mis vajavad taskukohast pikaajalist säilitamislahendust ehk mistahes toote jaoks, mis võib tuhmuda. Meie uusim Corrosion Intercept kott takistab tuhmumist,  läbipaistev kile koti mõlemal küljel, mis võimaldab eseme vaatamist. Kaitseb esemeid tuhmumise eest kuni 3 aastat.

Corrosion Intercept® on revolutsiooniline tehnoloogiline edusamm, mis seob tahkeid reaktiivseid materjale (seotud vaseosakesi) polümeermaatriksi. See maatriks reageerib seejärel kõigi söövitavate gaasidega, mis püüavad kilest läbi tungida või sellega kokku puutuda, ja neutraliseerib need. Need aktiivsed korrosioonikohad on loonud piinarikka tee korrosiivsetele gaasidele, mis püüavad läbi plastiku rännata. Corrosion Intercept pakub tõhusat tuhmumiskaitset hõbedale, kullale, messingule, vasele, pronksile ja raudmetallidele. Inertne materjal ei gaaseeru (ei eralda söepõhiseid gaase) nagu söepõhised tooted, ei ole mürgine, ei ole abrasiivne, ei sõltu temperatuurist ja niiskusest ning sellel on sisseehitatud küllastusindikaator. Kui vase värvus hakkab muutuma halliks või mustaks, on aeg kott välja vahetada. Seda kasutavad edukalt suured ehtetootjad ja jaemüüjad, NASA, The British Royal Mint ja paljud teised ettevõtted kogu maailmas.

Tootekood: B300 ,   Laoseis: Laos
3,90 €