Tootegrupid

Kullassepalauad

Kullassepalauad

Mööbel ja tööriistad kullassepa töökoha sisustamiseks

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Tootekood: KINK ,   Laoseis: Tellimisel
Al. 10,00 €

Durstoni professionaalne puidust töölaud on ideaalne tööriist juveliiridele, pakkudes erakordset kvaliteeti, mille kokkupanek võtab veidi rohkem kui viis minutit. See on kaunilt valmistatud keskkonnasõbralikust lehtpuidust, luues ülitugeva tööpinna, mis tagab eluaegse kasutusea. Kõrged piirded ülaservade ja külgede ümber takistavad millegi maha libisemist.

Laual on ka kolm külgmist sahtlit, mis pakuvad väärtuslikku hoiuruumi kõikide tööriistade ja tarvikute hoidmiseks, suur keskmine sahtel, mille alus on tsingitud terasega vooderdatud ja välja lükatav keskmine salv, millel on ka tagumine riiul. Durstoni tähelepanu detailidele ei lõppe siinkohal. Leiad eelpuuritud augud tüüblite jaoks, pingilaua ja kasulikud käetoed ning küljele paigaldatud riiuli tööriistade ja tarvikute jaoks. Võid olla kindel, et töölaud on pakitud spetsiaalsesse pakendisse, mis tagab ohutu ja kahjustusteta kohaletoimetamise sinu ukseni.

Tootekood: 1917 ,   Laoseis: Laos
762,00 €

Elite HPL kullassepa töölaud on Durstoni suurim ja prestiižseim HPL-töölaud. See on segu suurepärasest disainist ja funktsionaalsusest, mis on kohandatud nõudlikule juveliirile ja sisaldab suure kõrgtrükilaminaat (HPL) tööpinda ning hoolikalt väljatöötatud hoiulahendusi.

    Laialdane kõrgtrükilaminaat (HPL) töölaud koos külg- ja tagakülje ümbrisega: Pakub suurepärast tööpinda koos täiendava tööriistade hoidmise ja kaablijuhtimise avaga.
    Suur väljatõmmatav sahtel- ideaalne koht tööriistade ja materjalide hoidmiseks.
    Keskmine sahtliosa koos eemaldatava roostevabast terasest sahtliga- selle all asub vildiga vooderdatud alus, mis on valmis õrnade esemete hoidmiseks.
    Täiendav väljatõmmatav sahatel- rohkem ruumi, rohkem korrastatust, rohkem tootlikkust.
    Väljatõmmatav jootmisalus
    Eemaldatav pingilukk: Lisab teie käsitööalale mitmekülgsust.
    Erinevad sahtlihoidjad: Paremal 7, vasakul 4 sahtlit, kõik HPL-fronti ja vildist voodriga, lisaks kaks avatavat sahtlit, millest üks on lukustatav.
    Pingile kinnitatavad kinnitused- pakub ühilduvust GRS või eraldi olisatava adapteri ja tapiga.
    Kvaliteetne lehtpuidust konstruktsioon: Sümboliseerib vastupidavust ja ajatut esteetikat, mis lubab eluaegset usaldusväärset teenistust.

 

Mõõdud: 1145 x 600x 1120mm

Kaal: 96kg

Tootekood: 1926 ,   Laoseis: Tellimisel
2299,00 €

50 x 30 mm.

Tootekood: 811.9216 ,   Laoseis: Laos
9,00 €

Pikkus: 100 cm
Maksimaalne kiirus: 25 000 p/min

 

Valtsitud terasest kahe kuullaagriga võll koos tööriista hoidikuga MICROMOTi teraspadrunite tarbeks
Kuullaager veovõlli alguses
Väga painduv vars (see ei lähe kuumaks, kui töötamisel tekib tugev väändumine)
Kiirühenduspadrun 0,3-3,2 mm

Tootekood: 28622 ,   Laoseis: Laos
34,00 €
Tootekood: 809.9950 ,   Laoseis: Laos
54,00 € (10%)
60,00 €