Tavast Eesti OÜ

Kadaka tee 36, Tallinn 10621, Eesti

Esmaspäev – Reede: 08:00 – 17:30
Nädalavahetusel: Suletud

pood@tavast.ee
+372 600 7715

Reg.nr: 10680467
KMKR: EE100634431
Tegevusluba nr: FVV000037

Võta meiega julgelt ühendust

Korduma kippuvad küsimused

Esitasin tellimuse, kuid pole seda veel kätte saanud, kus see on?

Kui olete esitanud tellimuse ja ootate selle kohaletoimetamist, palun kontrollige esmalt ostu ajal antud eeldatavat tarneaega. Pidage meeles, et see on hinnang ja teie tellimus võib saabuda veidi enne või pärast seda kuupäeva. Tellimuse staatust saate jälgida kahel viisil: logides sisse oma kontole meie veebisaidil või kasutades oma tellimuse kinnituse numbrit ja e-posti meie jälgimislehel SIIN. Kui jälgimisteavet pole või kui kogete ebatavalist viivitust, võtke palun ühendust meie klienditoega. Me uurime kiiresti asja ja anname teile uuendatud teavet tellimuse staatuse kohta.

Kas nii ettevõtted kui ka eraisikud saavad teie poest tellida?

Jah, tellimusi saavad teha nii ettevõtted kui ka eraisikud. Tellimisprotsess on mõlemale sama.

Lisaks pakume äriklientidele, kellel on kehtiv käibemaksukood, võimalust vormistada väärismetallmaterjalide ost pöördkäibemaksuga. See tähendab, et klient tasub summa ilma käibemaksuta, täpselt nagu meie füüsilises poes. Selleks on vaja sisestada oma ettevõtte käibemaksunumber.

Euroopa Liidu teistes riikides asuvad ettevõtted saavad samuti vormistada ostu ja tasuda ilma käibemaksuta summa kogu kauba eest, kui saatmisaadress ja firma aadress on väljaspool Eestit. Selleks on vaja sisestada kehtiv EU liikmesriigi käibemaksunumber.

Milliseid tarnevalikuid te pakute?

Pakume erinevaid saatmisvõimalusi, sealhulgas standard- ja kiirsaatmist.

Suurima valiku tarneviise (pakiautomaadid, kullerteenus) pakume Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes, kuid pakume saatmist ka teistesse Euroopa Liidu liikmesriikidesse.

Võimalikud valikud ning nende vastavad kulud ja tarneajad esitatakse ostu vormistamisel.

Kas pakute ka järgmise päeva tarnet?

Jah, pakume järgmise päeva tarne võimalust. Kui teie tellimus esitatakse enne kella 15:00 ja kõik tellitud kaubad on laos saadaval, siis meie eesmärk on saata saadetis välja samal päeval. Enamikul juhtudel jõuab saadetis Eesti piires kohale juba järgmisel tööpäeval, olenevalt teie poolt valitud tarneviisist.

Kas teil on ka füüsiline poe asukoht?

Jah, meil on füüsiline pood, mis asub aadressil Kadaka tee 36, Tallinn.

Pakume ka võimalust valida e-poe tellimuste puhul ise järgi tulemist meie poodi. See on mugav võimalus neile, kes soovivad oma tellimusi kiiresti kätte saada või isiklikult meie tootevalikuga tutvuda.