Oksüdeerimise ja tuhmumise vastased grip kotid S (10tk) Intercept

Tootekood: B300

Ideaalne väiksemate esemete jaoks, mis vajavad taskukohast pikaajalist säilitamislahendust ehk mistahes toote jaoks, mis võib tuhmuda.

Laos

Lisa 90,00 eest veel tooteid, et saada TASUTA saatmine!

3,97tk hind KM-ta 3,25€

Kirjeldus

Anti Tarnish – UUS LÄBIPAISTEV – Corrosion Intercept® 5,0 cm x 5,0 cm oksüdeerimise ja tuhmumise vastased grip kotid

Ideaalne väiksemate esemete jaoks, mis vajavad taskukohast pikaajalist säilitamislahendust ehk mistahes toote jaoks, mis võib tuhmuda. Meie uusim Corrosion Intercept kott takistab tuhmumist,  läbipaistev kile koti mõlemal küljel, mis võimaldab eseme vaatamist. Kaitseb esemeid tuhmumise eest kuni 3 aastat.

Corrosion Intercept® on revolutsiooniline tehnoloogiline edusamm, mis seob tahkeid reaktiivseid materjale (seotud vaseosakesi) polümeermaatriksi. See maatriks reageerib seejärel kõigi söövitavate gaasidega, mis püüavad kilest läbi tungida või sellega kokku puutuda, ja neutraliseerib need. Need aktiivsed korrosioonikohad on loonud piinarikka tee korrosiivsetele gaasidele, mis püüavad läbi plastiku rännata. Corrosion Intercept pakub tõhusat tuhmumiskaitset hõbedale, kullale, messingule, vasele, pronksile ja raudmetallidele. Inertne materjal ei gaaseeru (ei eralda söepõhiseid gaase) nagu söepõhised tooted, ei ole mürgine, ei ole abrasiivne, ei sõltu temperatuurist ega niiskusest ning sellel on sisseehitatud küllastusindikaator. Kui vase värvus hakkab muutuma halliks või mustaks, on aeg kott välja vahetada. Seda kasutavad edukalt suured ehtetootjad ja jaemüüjad, NASA, The British Royal Mint ja paljud teised ettevõtted kogu maailmas.

Lisainfo

Kaal 0 g
Kaubamärk

Intercept silver & jewelry care co.

0 hinnangut
0
0
0
0
0

Hinnangud

Clear filters

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Oksüdeerimise ja tuhmumise vastased grip kotid S (10tk) Intercept”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga