Proovihape kullale 375 ampullis Technoflux 15ml

Tootekood: T0100

Hape 375 kulla kontrollimiseks. Mõeldud ainult professionaalseks kasutamiseks.

Laos

Lisa 90,00 eest veel tooteid, et saada TASUTA saatmine!

5,09tk hind KM-ta 4,17€

Kirjeldus

Metallide testimise happed on keemilised lahused, mida kasutatakse erinevate metallide olemasolu ja omaduste määramiseks. Need happed on spetsiaalselt koostatud nii, et nad reageerivad teatavate metallidega ja tekitavad iseloomulikke reaktsioone, mis aitavad neid tuvastada või eristada.

Murdke klaaspudeli ots märgistuse juures, võtmata seda kilekotist välja. Valage selle sisu ettevaatlikult happekindlasse klaaspudelisse.

See toode on mõeldud ainult professionaalseks kasutamiseks. See sisaldab söövitavat ainet, mistõttu on hädavajalik järgida asjakohaseid ohutusabinõusid. Metallide testimiseks mõeldud hapete kasutamisel tuleb kindlasti järgida ohutusjuhiseid ja käidelda neid ettevaatlikult. Tuleb kanda nõuetekohaseid kaitsevahendeid, näiteks kindaid ja kaitseprille, ning testimine tuleb läbi viia hästi ventileeritud ruumis, et vältida kokkupuudet kahjulike aurudega. Lisaks sellele on väga oluline kasutatud happe nõuetekohane kõrvaldamine ja kohalike kemikaalide kõrvaldamise eeskirjade täitmine.

Suurus: 15 ml

 

Lisainfo

Kaal 0 g
Kaubamärk

Technoflux

0 hinnangut
0
0
0
0
0

Hinnangud

Clear filters

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Proovihape kullale 375 ampullis Technoflux 15ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga