Näitan kõiki 4 tulemust

Kinkekaart

Laos

Select options
Tavasti kinkekaart on ideaalne kingitus.

Kandiline kastikuraud 4-14mm 17° Durston

Laos

311,00tk
Lisa korvi
Kastikuraud on tõestuseks Durstoni pühendumusele kvaliteedile, pakkudes ehtekunstnikele võimalust luua täpseid kastikuid. Kastikuraua komplekt on suurusega 4 mm kuni 16 mm. Nurk 17°. Valmistatud karastatud terasest, mis tagab vastupidavuse ja täpsed tulemused. Oluline tööriist professionaalidele, kes vajavad oma töös usaldusväärseid ja kvaliteetseid tööriistu.

Ovaalne kastikuraud 4-16mm 17° Durston

Laos

274,50tk
Lisa korvi
Oluline tööriist professionaalidele, kes vajavad oma töös usaldusväärseid ja kvaliteetseid tööriistu. Kastikuraua komplekt on suurusega 4 mm kuni 16 mm. Nurk 17°. Valmistatud karastatud terasest, mis tagab vastupidavuse ja täpsed tulemused Oluline tööriist professionaalidele, kes vajavad oma töös usaldusväärseid ja kvaliteetseid tööriistu.

Ümmargune kastikuraud 3-14mm 17° Durston

Laos

136,00tk
Lisa korvi
Durstoni ümmargune kastikuraud on hoolikalt konstrueeritud juveliiridele, kes nõuavad ümmarguste kastikute loomisel täpsust. Kastikuara komplekt on suurusega 3 mm kuni 14 mm. Nurk 17°. Valmistatud karastatud terasest, mis tagab vastupidavuse ja täpsed tulemused. Oluline tööriist professionaalidele, kes vajavad oma töös usaldusväärseid ja kvaliteetseid tööriistu.