Tootetutvustus

xTool F1 lasergraveerija kullasseppadele

Kullasseppade ja ehtekunstnike maailma, kus täpsus kohtub kunstilisusega, sobitub xTool F1 lasergraveerija ideaalselt. See kompaktne, kuid võimas tööriist, toob töökotta enneolematu täpsuse ja kiiruse, mis võimaldab keerukaid disainilahendusi mitmesugustel materjalidel. Selle kahe laseri tehnoloogia mitte ainult ei kiirenda tootmist, vaid tõstab ka töö kvaliteeti, avades piiramatuid võimalusi personaliseerimiseks ja loovuseks.

F1 on xTooli esimene galvanomeetriga lasergraveer, mis tänu oma 10W sinisele ja 2W infrapunalaserile võimaldab graveerida ja lõigata laia valikut erinevaid materjale.

Infrapunalaser võimaldab graveerida erinevatele metallidele nagu nt kuld, hõbe, vask, plaatina, alumiinium, teras, titaan, messing.

Muuhulgas on võimalik kanda laseriga ehtele oma nimemärgis ja proovimärgis, kui valmistatav ehe on nii õrn ja delikaatne, et nimemärgisepuntsliga võib ehet kahjustada.

Dioodlaser võimaldab nii lõigata kui ka graveerida puitu, nahka, akrüüli, klaasi, keraamikat, kivi, kummi, paberit ja kartongi.

xTool F1 graveerib kuni 4000 mm/s ja projektid valmivad silmapilkselt. Kaaludes ainult 4,6 kg, on F1 kaasaskantav.

F1 lasergraveerija on algaja-sõbralik. xTool F1 toetab XCS tarkvara ja Lightburni ning seda saab kasutada telefonide, iPadi ja sülearvutitega. See lasergraveerimismasin pakub auto-/manuaalfookuse režiime ja kiire eelvaate funktsiooni, mis võimaldab täpset paigutust vaid 5 sekundiga.

xTool F1 lasergraveerija

Laos

2194,78
Lisa korvi
Kiireim kaasaskantav lasergraveerija IR + dioodlaseriga

xTool F1 õhupuhasti

Laos

399,00
Lisa korvi
Ühildub täielikult xTool F1-ga.

xTool RA2 Pro P2/D1 PRO/F1/S1 jaoks

Laos

364,78
Lisa korvi
RA2 Pro: 4-in-1-pöörlev moodul aitab graveerida erinevatele pindadele nagu nt rullidele, taldrikutele, keradele ja rõngastele. RA2 Pro Plus: sisaldab RA2

xTool F1 Slide Extension standardversioon

Laos

242,78
Lisa korvi
4X suurem tööala kui xTool F1 endal Ikka kiire ja täpne ning töötab 500+ materjaliga. Manuaalne/automaatne fookus ja kaadri/kontuuri eelvaade

Ootame huvilis lasergraveerijaga tutvuma meie kauplusesse Kadaka tee 36, Tallinn.

Kohapeal on võimalik graveerimist ka katsetada

Vaata videost lähemalt, kuidas USA ehtekunstnik Melissa Muir xTool lasergraveerijat oma töökojas kasutab.
 

Materjali näidis seaded

  • Graafika markeerimine, töödeldakse ainult selle kontuuri.
  • Graafika graveerimine, graveeritakse kontuuri sees olev suletud ala.
  • Graafika lõikamine, lõigatakse graafik välja selle kontuuri järgi.

1 thoughts on “xTool F1 lasergraveerija kullasseppadele

  1. Eivor ütleb:

    Mina juba katsetasin seda ja töötab väga hästi. Kaalume ka endale Roman Tavasti töökotta sellise lasergraveerija soetamist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga