Tootetutvustus

3D-printimise materjalid kullasseppadele

3D-printimine ei ole enam uus ja modernne nišivaldkond, vaid ka ehtemaailmas järjest enam rakendust leidev igapäevane praktika. See   avab kullasseppadele ja ehtekunstnikele palju uusi võimalusi. Selle tehnoloogiaga saad luua keerukaid ehteid ja terveid ehtekollektsioone lihtsamini, kiiremini ja väiksemate kuludega kui traditsiooniliste meetoditega. 

Peale 3D-printeri soetamist küsitakse meilt sageli sobilike 3D-printimise materjalide kohta. Toome välja mõned ehtemaailma jaoks sobilikud. 

Valatavad materjalid


3D-printimine võimaldab luua kullasseppadel detailseid vahast mudeleid ja nagu eelnevalt juba mainitud, siis seda oluliselt kiiremini ja lihtsamalt kui varem. Pärast vahamudeli 3D-printimist saab kasutada traditsioonilist vahavalu ehk sulavmudeltäppisvalu. See on paremini tuntud inglise keelse väljendi lost-wax casting methodi all. Protsess algab vahamudeli loomisega, mis seejärel kaetakse kuumakindla materjaliga ehk kipsiga. Pärast vaha välja põletamist jääb järele tühi vorm, kuhu valatakse vedel metall. Lõpptulemuseks on täpselt vormitud, detailne ehe.


Valatavaid vaike on olemas mitmeid, kuid üks meie klientide poolt armastatumaid on Phrozen Castable Resin W20 Green. See on eriti hea peenete ja õrnade elementide nagu kornide, krappide ja peenete joonte ning graveeritud ja kõrgendatud teksti jaoks. Väga peenikeste detailide jaoks sobib veelgi paremini Phrozen Resin Castable – Jewelry Violet. Suuremate detailidega asjade jaoks nagu koolisõrmused, käevõrud, templid jms,  sobib hästi Phrozen Castable Resin W40 Orange.

Phrozeni vaikudega on tagatud  tuhavaba väljapõlemine ning seega kvaliteetne valamine. 

Kui soovid oma 3D-printimise teekonnaga algust teha, siis nõustame Sind hea meelega. 

Vaata kõiki 3D-printimise vaike SIIT

Phrozen Resin Castable Resin W20 Green (0.5KG)

Laos

170,80tk
Lisa korvi
Valamiseks mõeldud kõrge kvaliteediga 3D-printimise vaik, eriti hea peenete ja õrnade detailide jaoks.

Phrozen Resin Castable – Jewelry Violet (0.5KG)

Laos

152,50tk
Lisa korvi
3D-printimise materjal, sobib valamiseks. Eriti hästi sobib ehtemudelite printimiseks.

Phrozen Resin Castable Resin W40 Orange (0.5KG)

Laos

170,80tk
Lisa korvi
Oranzi värvi 3D-printimise vaik, mis on välja töötatud usaldusväärseks valamiseks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga