Tootetutvustus

Kipsid valamiseks

Kipside kvaliteet on juveliiridele ülioluline, kuna see määrab valatud ehete ja kunstiteoste täpsuse ja detailide teravuse. Kõrgekvaliteediline kips tagab sujuva valamisprotsessi, vähendades defekte ja parendades lõpptoodete vastupidavust ning välimust. 

Meie valikus olevaid kipse kasutavad kullassepad ja ehtekunstnikud üle kogu maailma. Need on tuntud oma täpsuse ja mitmekülgsuse poolest ning võimaldavad teil luua suurepäraseid ehteid ja kunstiteoseid. Universaalse kipsi kõrval on meil ka spetsiaalselt 3D-printimise materjalide valamise jaoks mõeldud kips, spetsiaalselt kullast toodete jaoks mõeldud kips ja ka kips ehetele, millel on juba vahasse kivid kinnitatud.

Kips SRS Classic, 22.5kg


Tegemist on meie kõige populaarsema tootega ja seda põhjusega. CLASSIC™ on SRS-i aastatepikkuse uurimus- ja arendustegevuse tulemus ning on üks parima kvaliteediga kipsipulbreid, mis praegu saadaval on. CLASSIC™ kasutab kõrgeima kvaliteediga spetsiaalselt filtreeritud tooraineid, mis kõik SRS QC laboratooriumi spetsifikatsioonidele vastavad. 

vaata lisa »

Kips SRS Stone-Cast, 22.7kg

Tellitav

104,00tk
Lisa korvi
SRS-i aastatepikkuse uurimis- ja arendustegevuse tulemus ning esindab parima kvaliteediga kipsipulbrit.

Kips Gold Star ResinCast, 22,5kg

Laos

96,00tk
Lisa korvi
RESINCAST on kips CAD/CAM valamise jaoks.

Kips SRS Silk

Laos

89,00tk
Lisa korvi
Kulla valamiseks ei ületa miski SRS Silk kvaliteeti.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga