Tootetutvustus

Lihvimine

Heade lihvimisvahendite omamine on kullasseppade ja ehtekunstnike jaoks ülioluline, sest see võimaldab saavutada täiusliku pinna- ja detailide viimistluse, mis on kaunite ehete tunnuseks. Meie tootevalikus olevad lihvimispaberirullid, -kettad ja -pulgad on loodud pakkuma ülimat jõudlust, tagades iga kasutuskorraga sujuvad ja täpsed tulemused. Olgu tegemist peente detailide viimistlemise või pindade poleerimiseks ettevalmistamisega, leiate meie valikust endale kindlasti sobiva toote.

Lihvimispaber hoidikuga, Technoflux

Tegemist on meie klientide poolt väga kiidetud tootega. Technofluxi kvaliteetsete lihvimisrullidega saate hõlpsasti eemaldada ebatäiused, viimistleda servad ja siluda pinnad. Nende karedus ulatub 180-st (jämedast) kuni 2000-ni (eriti peeneni). Lihvimisrull sobib ideaalselt keerukate tööde jaoks. Tänu kompaktsele suurusele mahub see mikromootori hoidikusse või kinnituspessa, tagades täpse kontrolli ja juurdepääsu kitsastele kohtadele. Abrasiivmaterjal on kindlalt kinnitatud rulli südamiku külge ning rull on valmistatud kvaliteetsest KOVAX® abrasiivpaberist. Technofluxi lihvimisrull sobib kasutamiseks kiirusel 5000 p/min. Rulli läbimõõt on 10 mm, laius 30 mm ja lihvimispaberi kogupikkus 50 cm. 

vaata lisa » 

Lihvimispaberi pulk (ümar) 500

Laos

3,56tk
Lisa korvi
Kvaliteetne abivahend metalli lihvimiseks.

Lihvimispaber

Laos

2,02
Lihvimispaber, tuntud ka kui liivapaber, on oluline tööriist pindade siledaks ja tasaseks lihvimiseks ning viimistlemiseks. See koosneb tugevast paberist, millele

Lihvimispaberi ketas 22mm, peen, Grobet

Laos

0,82tk
Lisa korvi
Peeneteraline lihvimisketas.

Vaata e-poest kõiki lihvimisega seotud tooteid SIIT>>

Vaata ka mikromootoreid SIIT>>

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga