Tootetutvustus

Agile Elite valtsid

Durstoni valtside erikollektsioon

Durstoni hinnatud Agile seeria valtside hulka lisandusid The King’s Award Celebration Edition-i osana preemiumklassi Agile Elite valtsid. Need põnevad uued valtsid paistavad silma oma tugeva ja sileda pulberkattega vasest viimistluse, lisafunktsioonide ja külgmiste rullikute poolest, mis toob kaasa täiendavad võimalused kullassepa ja ehtnekunstnike töö lihtsustamiseks. 

Agile Elite F140

Tutvustame Agile Elite F140 valtsi, mis on tuntud Agile-seeria uusim eriline täiendus. Lisaks kaunile välimusele, on sellel ka muid eeliseid. Lamedad põhirullid pakuvad 140 mm laiust ala lehtmetalli ja musterplaatide valtsimiseks, lihtsustades tööd suuremate projektide kallal. Reguleeritav T-riba võimaldab lihtsamat ja kiiremat reguleerimist, tagades sujuva töö. Ergonoomiline pöörlev käepide lisab kasutamise ajal lisamugavust, vähendades väsimust pikemate tööseansside ajal. Valge viimistlusega tagumine püüdmisalus parandab nähtavust ja lihtsustab detailide välja võtmist.  King’s Award Celebration Edition Agile Elite F140 valts pakub võrratut kvaliteeti. 

vaata lisa »

Käsivalts Agile Elite C110 Durston

Tellitav

1451,80tk
Lisa korvi
Agile Elite C110 valts on uusim kõrgekvaliteediline täiendus tuntud Agile-seeriasse. King's Award Celebration Edition valts paistab silma oma tugeva ja sileda pulbervärvitud vase viimistluse, lisafunktsioonide ja külgmiste lisarullide komplekti poolest, mis pakub täiustatud võimalusi metallitööde lihtsustamiseks.

Käsivalts Agile Elite F110 Durston

Tellitav

1427,40tk
Lisa korvi
Agile Elite F110 käsivalts on uusim lisandus tuntud Agile-seeriasse. King's Award Celebration Edition valts paistab silma oma tugeva ja sileda pulbervärvitud vase viimistluse, lisafunktsioonide ja külgmise rullikomplekti poolest, mis pakub täiustatud võimalusi metallitööde lihtsustamiseks.

Käsivalts Agile Elite C140 Durston

Tellitav

1659,00tk
Lisa korvi
Agile Elite C140 valts on uusim kõrgekvaliteediline täiendus tuntud Agile-seeriasse. King's Award Celebration Edition valts paistab silma oma tugeva ja sileda pulbervärvitud vase viimistluse, lisafunktsioonide ja külgmiste lisarullide komplekti poolest, mis pakub täiustatud võimalusi metallitööde lihtsustamiseks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga